چگونه شروع کردیم

موسسه آموزش عالی کارون به همت تعدادی از استادان دانشگاه شهید چمران اهواز و هم اندیشی برخی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه و همینطور دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور در راستای توسعه آموزش عالی در استان خوزستان و پرورش هدفمند نیروی متخصص صنعت و بازارکار تاسیس شد.

درخواست اعضای هیئت موئسس برای اخذ مجوز موسسه آموزش عالی کارون در سال ۱۳۸۵ توسظ وزارت علوم تحقیقات و فناوری بررسی و پس از طی مراحل اداری در سال 1386 مجوز آن صادر و بلافاصله در رشته های مختلف و در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته راه اندازی گردید.

 
 

ادامه ی راه

ساختمان اولیه این موسسه در بدو تاسیس در منطقه امانیه شهر اهواز بود که پس از طی دو سال با اقدام به تامین ساختمان های جدید در منطقه کوی ملت با بیش از ۲۵۰۰ متر مربع زیربنا و مجهز به آزمایشگاه ها و کارگاه های مختلف (شامل: ساختمان اصلی و اداری، ساختمان دانشکده هنر و مجموعه آزمایشگاه ها و کارگاه های واقع در خیابان اقبال یکم) و جذب اعضای هیئت علمی در تمامی گروه های آموزشی و با توجه به راه اندازی رشته های جدید بخصوص در مقطع کارشناسی ارشد و حفظ روند توسعه کمی و کیفی موفق به ارتقا رتبه خود بین موسسات آموزش عالی گردید.

 

دانشجویان و علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با موسسه ی آموزش عالی کارون، محیط آموزشی، اساتید و تقویم آموزشی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:


گالری عکس اخبار و رویدادها معرفی رشته ها

همچنین از راه های زیر می توانید با ما در تماس باشید.